GreenCamUz jamoasi Erasmus+ CBHE grant sohiblari yig'ilishi va mintaqaviy seminarda ishtirok etdi
GreenCamUz loyihasi jamoasi 2026-yil 20–21-yanvar kunlari bo'lib o'tgan Erasmus+ CBHE grant sohiblari yig'ilishi va mintaqaviy seminarda ishtirok etdi. Tadbirda CBHE grant oluvchilari o'rtasida loyihalarning borishi, boshqaruv tajribalari va mintaqaviy hamkorlik strategiyalari muhokama qilindi.
GreenCamUz loyihasi | Erasmus+ CBHE
GreenCamUz loyihasi jamoasi 2026-yil 20–21-yanvar kunlari bo'lib o'tgan Erasmus+ CBHE grant sohiblari yig'ilishi va mintaqaviy seminarda ishtirok etdi.
Ikki kunlik dastur davomida bir qator Erasmus+ CBHE loyihalari taqdimotlar orqali o'z faoliyati borishi bilan tanishtirdi — amaliy tajribalar, asosiy natijalar va loyihani amalga oshirishning samarali yondashuvlari yoritildi. Erasmus+ ofisi vakillari, o'z navbatida, loyiha boshqaruvi bo'yicha qimmatli tavsiyalar berdi. Alohida e'tibor CBHE faoliyatini muammosiz amalga oshirish uchun ma'muriy tartiblar, moliyaviy muvofiqlashtirish va operatsion rejalashtirish masalalariga qaratildi.
2026-yil 21-yanvar kuni bo'lib o'tgan mintaqaviy seminar mintaqaviy hamkorlikni mustahkamlash, loyiha jamoalari o'rtasida g'oyalar almashinuvi hamda networking va sherikchilikni rivojlantirish orqali Erasmus+ CBHE dasturining keng maqsadlarini qo'llab-quvvatlash uchun ajoyib imkoniyat yaratdi.

GreenCamUz Team Participates in Erasmus+ CBHE Grant Holders Meeting and Regional Workshop
The GreenCamUz project team took part in the Erasmus+ CBHE Grant Holders Meeting and Regional Workshop, held on 20–21 January 2026.
📌 Throughout the two-day programme, several Erasmus+ CBHE projects shared their progress through presentations, highlighting practical experience, key outcomes, and effective approaches to implementation. The Erasmus+ Office representatives also provided valuable recommendations on project management, with a special focus on administrative procedures, financial coordination, and operational planning to ensure smooth delivery of CBHE activities.
✨ The Regional Workshop on 21 January 2026 created a great opportunity to enhance regional collaboration, exchange ideas among project teams, and support the wider goals of Erasmus+ CBHE through stronger networking and partnership building.